Mozzik premton se viti 2021 do të jetë sërish i tij (VIDEO)

By

Gjatë vitit të kaluar, Mozzik ishte artisti më i dëgjuar.

Ai publikoi disa projekte muzikore të cilat kanë kaluar shifra të mëdha klikimesh në YouTube dhe përveç kësaj, albumin.

Reperi u zgjodh “Personazh i Vitit” në Prive pas sukseseve të njëpasnjëshme dhe pati shumëçka për të folur.

Në intervistën më poshtë ai thotë se 2021-ta do të jetë sërish e tij duke premtuar këngë akoma më bombastike./Prive.al

Artikuj të ngjashëm