Mozzik paralajmëron më shumë se një këngë

By

‘Kesh te provu ujin e nxehte a osht ma i nxehte se qeto kongt qe ka mi qit a jo’, kështu ka shkruar Mozzik nën një foto të postuar në Instagram, duke bërë me dije se po sjellë më shumë se një këngë.

Artisti ka zbuluar se për projektet e reja po bashkëpunon me producentët që u kujdesën për ‘Madam’, Macloud dhe Miksu, por paralajmëroi edhe duete të cilat nuk i ka zbuluar.

Reperi ka treguar qëmkëtë vit s’do të jetë i pranishëm në koncerte bashkë me Getinjon, për shkaktë disa planeve të mëdha, të cilat pritet të realizohen mujave në vijim.

Presim deri në finalizimin e ndonjë kënge…/Prive.al

Artikuj të ngjashëm