Mozzik me urim të veçantë për ditëlindjen e babait

By

Sot feston ditëlindjen, babai i reperit të njohur Mozzik.

Artisti zgjodhi fotografinë më të mirë për ta postuar në mënyrë që t’i shkruaj pak fjalë për të.

‘Urime ditëlindjen mbreti im, babai im’, shkroi Mozzik nën fotografinë ku babë e bir shihen me një tortë mbi të cilën shkruan ‘urime ditëlindjen babloki ynë’.

Reperi aktualisht po qëndron në Kosovë. Jetesa e tij me Loredanën ka bërë që Mozzik të vijë më rrallë në atdhe për shkak të bashkjetëses dhe punëve të shumta në Zvicër./Prive.al

Artikuj të ngjashëm