Mozzik kthehet në Kosovë pas krizës me Loredanën, ka një mesazh (FOTO)

By

Ka disa ditë që kemi raportuar rreth një krize të mundshme mes Loredanës dhe Mozzik.

Çifti ka javë që nuk janë parë bashkë dhe një postim i fundit i reperit, shton akoma më shumë dyshimet për një ndarje të mundshme.

Reperi nga Ferizaj, i cili jetonte pranë gruas së tij në Zvicër, është kthyer në Kosovë dhe këtë e bëri të ditur vet përmes një postimi në Instagram.

Ai njoftoi se ka vizituar malet e Sharrit , sot para lindjes së diellit.

“Nëna natyrë të dua”, ka shkruar ai ndër të tjerash.

Teksa në anën tjetër, Loredana vazhdon të bëj postime pranë ekipës së saj, vëllezërve, producentëve dhe njerëz të tjerë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm