Mozzik jep detaje rreth albumit (VIDEO)

By

Pas “Dhelpër dinake”, Mozzik pasnesër publikon një këngë të re.

Reperi bëri me dije përmes rrjeteve sociale, se projekti do të dalë më datë 13 të këtij muaji dhe premtoi një tjetër hit.

Por, përveç këtyre dy projekteve, artisti sjell së shpejti edhe albumin.

Në një intervistë dhënë për Prive, ku Mozzik foli për jetën private, ai zbuloi më shumë nga albumi brenda të cilit janë pesë bashkëpunime.

Të tjerat detaje i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm