Mozzik jep detaje rreth albumit të ri (VIDEO)

By

Mozzik ka dhënë detaje rreth albumit të tij të ri.

Gjatë një interviste në emisionin NIN në Klan Kosova, reperi tha se brenda albumit janë plot 19 këngë.

Poashtu, ai njoftoi se përveç bashkëpunimit me vëllanë e tij Getinjon, nuk ka të tjerë. Pra, Mozzik në të gjitha këngët e tjera do të jetë solo.

Përveç albumit, Mozziku foli edhe për Loredanën dhe vajzën e tij.

Të gjitha i kuptoni duke klikuar KËTU./Prive.al

Artikuj të ngjashëm