Mozzik ‘dhezet’ sonte!

By

Mozzik ka vendosur t’i befasojë fansat duke publikuar projektin e ri të tij më heret nga kur kishte planifikuar.

Reperi ka bërë të ditur se kënga e re do lançohet sonte në ora 20:00, meqenëse siç është shprehur ‘gjithmonë po i ndodhin vonesa të videoklipeve’.

‘Dhezu’ pritet të jetë një ndër hitet e mëdha të fundvitit dhe po pritet me padurim nga ata që pëlqejnë muzikën e reperit.

Ky projekt pason një vit tejet të suksesshëm për Mozzik që u shoqërua me prodhime muzikore tejet të suksesshme duke e bërë atë ndër më të kërkuarit në diskografinë shqiptare sezonën që lamë pas. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm