Mozzik dhe Loredana publikojnë “Romeo & Juliett” – klipi tejet interesant

By

Dyshja e famshme shqiptare Gramoz Aliu dhe Loredana Zefi, sapo kanë lansuar këngën e tyre të dytë bashkë.

Pas “Bonnie & Clyde”, ata të dy kanë publikuar këngën e paralajmëruar shumë më herët “Romeo & Juliett”.

Ata shfaqen bashkë në klip si një çift i dashuruar, derisa Loredana edhe pas lindjes së vajzës po duket tejet në formë.

Klipi i tyre është interesant sikurse projektet e fundit të reperit të lansuara nën emrin “2 Euro Music”, kompani e re kjo e themeluar nga Mozzik dhe Getinjo, pas largimit nga label’i i tyre. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm