Mozzik dhe Loredana janë ribashkuar?

By

Tash e disa ditë në media qarkullon lajmi se Mozzik dhe Loredana janë ribashkuar.

Të dy artistët nxitën thashethemet duke publikuar brenda një afati të shkurtër kohor fotografi ku një çantë dhe valixhe duken të njëjta.

Prive u interesua më tepër zhvillimin dhe ua sjell të vërtetën në materialin e mëposhtëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm