Mozzik dhe Elvana sjellin bashkëpunimin e tyre (VIDEO)

By

Mozzik dhe Elvana Gjata kanë publikuar bashkëpunimin e tyre muzikor “S’ka”.

Për tekstin e këngës është përkujdesur Mozzik, ndërsa për videon e këngës është përkujdesur Entermedia.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë këngën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm