Mozzik dëshmon se është një baba shumë i përkushtuar (FOTO)

By

Akoma nuk ka kaluar një muaj prej kur Mozzik është bërë baba pasi e dashura e tij Loredana solli në jetë vajzën e cila quhet Hana.

Që në ditën e parë, reperi e ndau me fansat ndjesinë e të qenit baba por tani po na dëshmon edhe sa i përkushtuar është si prind.

Para pak minutash, Mozziku postoi një foto ku shihet duke blerë pelena për vajzën.

Nëse nuk e dini, së shpejti Mozzik dhe Loredana sjellin këngën “Romeo & Julieta”.

View this post on Instagram

HUSTLA DAD 🤦‍♂️

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

Artikuj të ngjashëm