Motrat Mustafa publikojnë projektin e ri

By

Motrat Mustafa kanë publikuar projektin e ri si dhuratë për fansat në prag të Vitit të Ri 2016.

Kënga e albumit me po të njejtin emër, ‘Hajde për hajër dasma’  para pak minutash është publikuar edhe si xhirim.

Kujtojmë se pak javë më parë, ato erdhën në bashkëpunimin me Shyhrete Behlulin dhe Remzie Osmanin të tilluar ‘Shoqet’ që në pak javë arriti të grumbullojë shumë shikime në Youtube.

Motrat Mustafa, 2015-tën po e përmbyllin si një vit tejet të suksesshëm dhe produktiv me një numër të konsiderueshëm të krijimeve muzikore. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm