Motra e Megit i reagon keq Noizyt

By

Pas një video virale nga Megi Pojani të realizuar në varreza, Noizy nuk ka kursyer ofendimet në postimin e tij në Instagram, ku dukej shumë i prekur e i irrituar.

Motra e saj Marsi Pojani nuk ka ngurruar tu kthejë përgjigje të gjithë njerëzve të besdisur nga kjo video e Megit, e mes atyre videove ajo zbulon se Megi e Noizy kanë bashkëpunuar për “Illyrian Bloodline”.

“S’të thua dot as fshi fotot se ime motër u pagua kokërr më kokërr dhe pjesa më e bukur është që nuk jeni takuar kurrë. Fytyra kushton para mbi të gjitha dhe ajo u tregua profesionale. Po gocat e tjera me çfarë i qerase aman, me peshk tek plazhi dhe meflosha atmosfere se për lekë aha. Nejse fola me Eminemin dhe tha q* q*hu, tha edhe që Gzuz po të dojë të rref se është më i fortë”- shkruan Marsi përbri fotove të Megit pozuar për firmën e Noizyt.

Artikuj të ngjashëm