Moti pa e parë: Angelina Jolie rrezaton në këtë fustan (FOTO)

By

Një vit më parë emrin e saj e kishte në kryetitujt e gazetave. Kjo pasi vendosi që t’i japë fund martesës së saj disavjeçare me aktorin Brad Pitt.

Por aktoren që vuajti nga kanceri, kishim kohë pa e parë në paraqitjet publike.

Mirëpo mbrëmja e djeshme, e ka sjellë aktoren Angelina Jolie në tapetin e kuq të ” Hollywood Film Awards”, në Beverly Hilton.

42 vjeçarja ka arritur të marrë vëmendjen e të gjithëve, në një fustan të mëndafshtë në ngjyrë të hirtë, me krahë të gjatë e të theksuar në bel.

Ajo cilësohet si ikonë e bukurisë, dhe për një kohë të gjatë e ka ruajtur pamjen e saj prej bruneje, që mbrëmë e ka shoqëruar me një buzëkuq në të kuqe të ndezur. /Prive.al

Beauty: Leading the glamour for the evening, Angelina, 42, looked sensational in the jaw-droppingly glamorous gown which cinched in her waist and fell down to the floor in drapes

 

 

 

Artikuj të ngjashëm