Mos u çuditni kur kjo modele shqiptare të jetë deputete e Kuvendit

By

Modelja Franceska Jace ishte e ftuara e kësaj jave në rubrikën “60 sekonda” të emisionit Prive.

View this post on Instagram

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace)

Ajo shpalosi mjaft gjëra nga personalja, por edhe planet e saj.

Besoni ose jo, Franceskan shumë shpejt mund ta shihni edhe si deputete.

Synimin e zbuloi kur u pyet për preferencat politike për të cilat u rezervua të tregojë dhe këtë me arsye.

“Po mendoj ta shpall kandidaturën time për deputete në qarkun e Vlorës prandaj mbetet të shihet” – u shpreh Jace.

Përgjigjet e saj të plota mund të ndiqni në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm