Mos sapo u konfirmua lidhja e parë jashtë “Big Brother VIP”?

By

Prej disa javësh dyshohet mbi një lidhje të mundshme mes Kledit dhe Sheilës, jashtë “Big Brother VIP”.

View this post on Instagram

A post shared by SHEILA (@sheilahaxhiraj)

Teksa përpara kamerave mund të thuhet se kemi dy çifte, një tjetër shumë i bukur, me gjasë është krijuar jashtë.

Ndonëse nuk kanë preferuar të japin shumë detaje këto kohë, një fotografi e postuar para pak minutash duket se i thotë të gjitha.

Sheila ka ndarë një imazh në përqafimin e Kledit, pak pasi zbuloi se ka pirë kafen e parë të Vitit të Ri me Kledin.

Të dy, vetëm, shumë të afërt, duken tipik çift.

Këtë e kanë vënë në pah edhe komentet e ndjekësve që kanë përmendur mes tjerash edhe dasmën. Kujtojmë se Kledi nuk e ndjek më në rrjete sociale (ish) të dashurën austriake.

Si ta marrim këtë postim të sotëm? Konfirmim të lidhjes? Mesa duket, ashtu! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm