“Mos e gjykoni të kaluarën time, nuk jetoj më atje”, mesazhi i Noizyt habiti të gjithë (FOTO)

By

“Mos e gjykoni të kalurën time, nuk jetoj më atje”, ku është mesazhi që ka bërë Noizy para pak minutash në llogarinë e tij në Instagram.

Imazhi mori mijëra pëlqime dhe goxha komente.

Nuk dihet pse Noizy doli me këtë mesazh, sidoqoftë këto ditë, ai ka paralajmëruar projekte të reja.

Reperi nga Shqipëria, në disa postime të bëra muaj më parë, ka thënë se do të vijë edhe një album nga ai edhe pse nuk ka dhënë shumë detaje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm