Morena vendos të dalë thuajse lakuriq dhe po që tërheq vëmendje!

By

Ajo ka emër si njëra ndër vajzat më seksi shqiptare.

Modelja e famshme, tani edhe këngëtare, Morena Taraku, po që ka të pasme bombastike.

Këngëtarja që për momentin është zhvendosur të jetojë në Stamboll të Turqisë, ka publikuar një fotografi ku shfaqë format bombastike dhe po që tërheq vëmendje.

E shtrirë në një varkë, ajo ka dalë thuajse e zhveshur në fotografi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm