Morena Taraku ua hodhi të gjithë ndjekësve me ‘deklaratën’ e saj të fundit

By

Morena Taraku publikoi një postim në llogarinë e saj në Instagram. Gjithçka tingëllon shumë serioze teksa rrëfen se do të martohet, por prit të arrini mesin dhe do të kuptoni se ishte vetëm një shaka.

Më poshtë mund të lexoni shkrimin e saj.

“Më në fund vendosa të flasë për këtë çështje… Së pari, nuk po e fsheh marrëdhënien time, thjesht mendoj se nuk është puna e askujt. Së dyti, po ne do të martohemi së shpejti. Edhe pse mund të dukem e nxituar, mezi po pres që ta kalojë pjesën tjetër të jetës me të dashurin tim. Së fundi, e vodha këtë postim nga dikush, sepse e di që të gjithë ju  që fusni hundët kudo do e lexoni. Me pak fjalë, pini më shumë ujë dhe jini në paqe. Më e rëndësishmja shikoni punën tuaj. Morena”, shkruan ajo dhe më pas ka publikuar sërish foto të një buqete me lule.

Është e sigurt të thuhet që ajo na e hodhi të gjithëve./Prive.al

Artikuj të ngjashëm