Morena Taraku tregon pa çka s’mund të jetojë

By

Së fundmi, Morena ishte në fokusin e mediave rozë për shkak të lidhjes së saj me miliarderin iranian, Sasha Sobhani, edhe më tepër kur i dha fund lidhjes me të.

Sidoqoftë, këngëtarja po vazhdon të jetojë në Turqi.

Por, pa çka s’mund të jetojë Morena – nuk ka të bëjë as me ish të dashurin e as me babanë të cilit ia shpreh dashurinë dita ditës.

Modelja u pyet nga fansat e saj në Instagram se pa çka s’mund të jetojë.

Ajo pa ngurruar ju përgjigj duke thënë: Pa telefonin tim.

Përveç kësaj, këngëtarja tregoi se i ka gati edhe dy projekte të reja pas suksesit të këngës ‘Femnat’ me DJ PM dhe DJ Dagz./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm