Morena Taraku nuk njihet në paraqitjen e fundit (FOTO)

By

Morena Taraku ka ndryshuar sërish në pamje.

Këngëtarja/modelja e cila jeton tash e një kohë të gjatë në Turqi, kësaj radhe është bërë bjonde.

Në shikimin e parë, ajo nuk njihet derisa e analizon fotografinë mirë dhe e kupton që është Morena, megjithatë edhe kjo pamje po I shkon goxha.

“Brune apo bjonde”, ka shkruar ajo nën fotografinë e postuar në Instagram.

Kujtojmë që projekti I saj u fundit muzikor është “Swag”./Prive.al

View this post on Instagram

BLONDE OR BRUNETTE 🤷🏼‍♀️🤷🏽‍♀️

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Artikuj të ngjashëm