Morena Taraku gati për projektin e ri, ndiqni pamjet e para

By

Ka kohë që Morena Taraku ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor.

Këngëtarja/modelja e cila jeton në Turqi tash e një kohë, ka lëshuar pak pamje nga kënga e re e cila quhet “Swag” dhe këtë e ka bërë të ditur përmes Instagramit.

Ajo e publikoi një video të shkurtër duke treguar se kënga vjen së shpejti duke mos e zbuluar ende një datë të saktë.

Ndiqeni videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm