Morena sjell shumë ‘vapë’ (Foto)

By

Këto ditë të nxehta çdo herë e më shumë detyrojnë këngëtaret tona të zhvishen. Ndër to, edhe Morena qëkëto ditë po sjellë edhe më shumë ‘vapë’ tek fansat.

Kjo për faktin se ajo në rrjetet sociale ka postuar disa fotografi ku shfaqet shumë seksi dhe më stil të veçantë me të cilin atë e identifikojmë.

Morena njihet për linjat trupore që shpesh here komentohen mjaft shumë .

Por, atë jo rrallë here e gjejme tek mediat roze, pasi që ajo njihet për ndryshimet e mëdha që I bënë dhe eksperimentet më stilin e saj të flokëve, por një gjë është e sigurt që gjithsesi Morena pëlqehet nga publiku./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm