Morena publikon këngën që flet për jetën e saj luksoze (VIDEO)

By

Morena Taraku ka publikuar projektin e paralajmëruar tash e një kohë të gjatë.

Kënga me titull “Sëag” flet për jetën e saj luksoze.

Muzikën e bëri NLS dhe DryBeatz ndërkaq tekstin e shkroi Morena bashkë me NLS. Videoklipin e realizoi produksioni MAX, në të cilin Morena shfaqet shumë provokuese teksa shkëlqen me imazhin e kuruar nga stilisti i saj Uron Esati.

Përveç kësaj, këngëtarja në këtë projekt muzikore vjen si repere./Prive.al

Artikuj të ngjashëm