Morena e Fero konfirmojnë bashkëpunimin!

By

Para disa javësh Privé paralajmëroi një bashkëpunimin mes Morena Taraku dhe Feros, por që dyshja nuk reaguan rreth saj deri më tani.

Fero e Morena kanë publikuar imazhin e parë të përbashkët.

Kënga bazuar në paralajmërimet e Morenës do të mbaj emrin “Money”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm