Morena dhe Stresi nisin punë për një tjetër duet

By

Pesë vite më parë sollën bashkëpunimin e tyre të parë “Ki me bo”.

Që aty nisi një raport shoqëror mes Morena Tarakut dhe Stresit.

E tashmë kjo dyshe kanë nisur punën për një duet të dytë.

Kështu ka treguar vetë Morena përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Ky projekt po punohet në Tiranë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm