Momenti kur Ledri kupton surprizën e ditëlindjes (VIDEO)

By

Reperi Ledri Vula, përjetoi dje mbrëmjen më të mirë në jetë siç edhe u shpreh vetë kur u përball me befasinë e madhe të ditëlindjes të organizuar nga nëna e tij, zonja Xheraldinë.

Ledri, që u desh të anuloj një mbrëmje muzikore shkaku i komplikimeve shëndetësore nuk e kishte pritur aspak një suprizë të kalibrit të tillë me shumë familjarë e miq, disa prej të cilëve kishte vite të tëra pa i parë.

Momentin e parë kur reperi mbërrin në vendin ku u mbajt eventi dhe lumturinë që përjeton kur sheh personat e zemrës në një vend mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm