Momenti epik kur lopa godet shqelm aktoren Kondi (VIDEO)

By

Larg reflektorëve dhe xixave, të famshmit shqiptarë do t’i shohim tash e tutje në një tjetër format.

Gazetari Ervin Kurti nisi sot rubrikën e tij të re në “E diell” ku dërgon VIP-at në fshat, për një ditë ndryshe.

Anxhela Peristeri, Redon Makashi dhe Marjana Kondi ishin protagonistët e parë të një dite me shumë momente epike.

Një prej tyre pati personazh aktoren Kondi e cila teksa merret me lopën, goditet nga kjo e fundit.

Momenti i plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm