Momenti emocionues kur Ambasadorja Çitaku takon nipin në aeroport (FOTO)

By

Jeton me mijëra kilometra larg tij, por gjithnjë e ka treguar se sa shumë i mungon.

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, mund të jetë një grua e fuqishme dhe e akullt në politikë, por është nipi i saj i vogël që i shkrin zemrën.

Ajo ka ateruar në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës këtë të marte, dhe në terminal po e priste dashuria e saj, siç e quan ajo shpesh në postimet që bën në Instagram.

Çitaku në momentin e takimit me të nipin, shfaqet e buzëqeshur dhe plot jetë, ndërsa e përqafon me mallëngjim. /Prive.la

Artikuj të ngjashëm