Modelja e njohur rrëfehet për periudhën e vështirë të jetës

By

Modelja Chrissy Teigen humbi fëmijën e saj të tretë gjatë shtatëzanisë në tetor për shkak të komplikimeve.

Për të ‘shuar’ dhimbjen ajo filloi përdorimin e alkoolit, dhe reflektoi një muaj më vonë në nëntor për shkak se ishte e lodhur nga pirja e ditës.

Chrissy tha se pirja e alkoolit e la atë duke luftuar për të fjetur natën.

Modelja ka pranuar që ajo ishte “në thelb një alkoolike funksionale”.

Chrissy, e cila vendosi të dalë në punë një muaj pas humbjes së saj, pranoi se ajo nuk e ka kaluar vdekjen e foshnjës së saj dhe nuk do të pinte më alkool për të shuar dhimbjen.

Chrissy kohët e fundit kuptoi se shkrimi i librit të saj të tretë të gatimit ‘Cravings’ e shpëtoi atë dhe e ndihmoi të përballonte humbjen.

Ajo kishte vendosur që foshnjën e saj ta quante Jack. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm