Modelja e aktorja e famshme amerikane, pozon me syzet e dizajneres shqiptare (FOTO)

By

Njihet si njëra ndër modelet më të vjetra në industrinë botërore të modës. Që kur ishte 15-të vjeçare, kishte dalë në kopertinën e revistës prestigjioze Vogue, e që atëherë, nuk i është larguar këtij zanati.

Dhe një emër i famshëm si Carmen Dell’Orefice, ka pozuar me syzet e dizajneres kosovare me bazë në Londër, Laura Imami.

Image may contain: 1 person, standing and indoor
LAURA IMAMI

 

Aktorja amerikane, mbanë të vënduara një palë syze të zeza, nga modelet e fundit të Laurës, ndërsa fotografia është realizuar nga fotografi i famshëm shqiptar, Fadil Berisha.

Image may contain: sunglasses

Përveç kësaj, syzet e Laurës janë paraqitur edhe në një reklamë ndërkombëtare të Samsungut. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm