Miss Universe Kosova ngec kur flet për vendin, përsërit të njëjtat gjëra (VIDEO)

By

Miss Universe Kosova për vitin 2018 është zgjedhur Zana Berisha.

Momentalisht ajo gjendet në Tajlandë duke na përfaqësuar në Miss Universe, por në një intervistë Zana duke totalisht e papërgatitur pasi vazhdimisht përsërit të njëjtat gjëra, njofton Klan Kosova.

Berisha vazhdimisht thotë “Kosova është një vend i vogël, domethënë.. ka popullsi të vogël, nuk është vend i madh”.

Por sipas saj Kosova është shumë më mirë pas luftës, të cilës i referohet në shumës si “luftra” dhe “pas këtyre gjërave”.

Më poshtë mund të ndiqni intervistën e plotë të saj.

Artikuj të ngjashëm