Mirsa Kërqeli vjen në bashkëpunim në këngën e re

By

Është publikuar bashkëpunimi i ri muzikor nga Mirsa Kërqeli.

Këngëtarja së bashku me Florion ka bashkur forcat për këngën “Falma”.

Kënga e shoqëruar me videoklip është publikuar në Youtube dhe të plotë mund ta dëgjoni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm