Mirsa Kërqeli rikthehet me cover pas shumë kohësh (VIDEO)

By

Këngëtarja Mirsa Kërqeli ka vite prej momentit kur ka publikuar këngën e fundit.

Jetesa në Kanada me familjen, e bëri të pamundur vazhdimin intenziv të karrierës për këngëtaren e cila është rikthyer sonte pas shumë kohësh në një formë më ndryshe.

Mirsa ka publikuar cover-in e parë të realizuar me një artist të ri, Butrint Rashiti.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja –  a ju ka marrë malli për Mirsën? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm