Miriami pozon për herë të parë në kopertinë me vajzën!

By

Paraprakisht, ju kemi njoftuar për dy bizneset e reja të Albanit dhe Miriamit.

View this post on Instagram

A post shared by MIRIAM CANI (@miriamcani)

Në këtë periudhë sfiduese, të vështirë për hapje biznesesh, sipërmarrja e parë fokusohet në veshjet organike për fëmijë.

Për ta promovuar në prag të nisjes, Miriami ka pozuar për kopertinën e Revistës Class.

E për herë të parë, ajo ka pozuar me të voglën Ameli.

Nënë e bijë shkëlqejnë në këtë kujtim të bukur i cili do t’i ngelet gjatë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm