Miriam Cani rikthehet me projekt të ri

By

Miriam Cani është rikthyer me një projekt muzikor.

Këngëtarja e njohur, kësaj radhe ka ardhur solo në këngën me titull ‘Në parajsë’.

Ky projekt muzikor mban vulën e Kledi Bahitit të Threedots teksa për tekstin është kujdesur Albani.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm