Miriam Cani publikon fotografinë e Amelisë, kolegët i mahnit ëmbëlsia e saj (FOTO)

By

Dita ditës po rritet e po bëhet më e ëmbël.

Vajza e vetme e çiftit të njohur Miriam Cani e Alban Skenderaj, është dy vjeçe dhe është një fëmijë i adhurueshëm.

Vogëlushja e dyshes Ameli, është prezantuar nga nëna e saj në një imazh të bukur në Instagram në një ditë të bardhë dimri.

“Borëbardha ime”, ka shkruar Miriami, ndërsa nga ëmbëlsia e vajzës janë mahnitur kolegët e së ëmës, Xhensila Myrtezaj dhe Mentor Haziri.

“Kjo është dritë e bukur”, ka shkruar Xhensila ndërsa për Hazirin, Ameli i ngjanë një princeshe. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm