Miranda Hashani flet për familjen dhe jetën në Gjermani (VIDEO)

By

Miranda Hashani është rikthyer në një intervistë për PRIVE.

Këngëtarja e njohur shqiptare, foli për shumë gjëra rreth jetës personale dhe asaj profesionale.

Miranda tregoi që ka disa vjet që jeton në Gjermani me familjen e saj katër anëtarëshe, dy djemtë dhe burrin e saj.

Përveç kësaj, artistja foli edhe për planet e saj në të ardhmen dhe ju të gjitha mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm