Miran Ramadani përgjigjet në pyetjet më pikante të Prive

By

I ftuar në Prive, ishte edhe humoristi Miran Ramadani, një sensacion i rrjeteve sociale.

Ai u përgjigj në rubrikën “60 sekonda”, dhe vjen ai Mirani tipik e shumë qesharak.

Mos e humbisni intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm