Miqtë që takoi Dafina Zeqiri në New York! (FOTO)

By

Këngëtarja e njohur ka kohë që është duke qëndruar në New York përkrah të dashurit të saj e gjithashtu duke u angazhuar shumë në projekte të reja.

Krahas angazhimeve të shumta Duffye po gjen kohë edhe për relaks e për takime me miq të shumtë shqiptarë.

Dita e djeshme pë këngëtaren ishte mjaft e veçant pasi ajo u pa me dy prej mikeshave të saj modelet Xhesika Berberin dhe Adrola Dushin të cilat gjithashtu momentalisht po shijojnë Amerikën dhe të mirat e saj.

Por krahas tyre ishte edhe aktori i mirënjohur Ermal Mamaqi i cili tash e disa ditë po qëndron atje për një turne koncertesh.

Atmosfera dhe humori në praninë e tij natyrisht se nuk mund të mungonte teksa atë më së miri na tregon kjo video e publikuar nga Dafina në profilin e saj në Instagram. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm