Mimoza Shkodra, shumë seksi në fotografinë e fundit

By

Ndër vite, Mimoza Shkodra ka krijuar imazhin e një artiste serioze që vlerësohet dhe pëlqehet mbi bazën e vokalit dhe krijimeve muzikore që sjell.

Ekspozimet e tepërta deri në vulgaritet nuk kanë qenë as edhe për një herë të vetme pjesë e paraqitjeve të Mimozës.

E me verën dhe temperaturat e nxehta që kanë kapluar vendin tonë, edhe Mimoza ka gjetur një model kompromisi në veshje.

Pa u ekspozuar shumë, në fotografinë e fundit ajo shkëlqen me linjat trupore duke u dukur super seksi.

Ndryshe, në planin artistik, Mimoza pritet që shumë shpejt të vij me një këngë të re, pas bashkëpunimit mjaft të suksesshëm me Genc Prelvukajn. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm