Mimoza Shkodra rikthehet plot ritëm për ditët e nxehta

By

Ju mori malli për Mimoza Shkodrën?

Këngëtarja sapo publikoi këngën e re që do të na shoqërojë këtë verë.

Kënga plot ritëm ka titullin “Ja lo pijes” dhe është shoqëruar me videoklip. Ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm