Mimoza sapo na prezantoi me nipin e Shkumbinit (FOTO)

By

Pak ditë më parë u bë i ditur lajmi se Shkumbin Kryeziu dhe deputetja Vlora Dumoshi janë bërë gjyshër për herë të parë.

Nipi, Matis Kryeziu ua dha këtë epitet ish-çiftit të njohur.

View this post on Instagram

A post shared by Vlora Dumoshi (@vlora.dumoshi)

Teksa Dumoshi ka marrë rrugë drejt Amerikës për të qenë krah djalit dhe partneres së tij, urimet në rrjete sociale nuk kanë munguar.

Megjithatë, një foto për të parën herë e ka ndarë bashkëshortja aktuale e Shkumbinit, këngëtarja Mimoza Kryeziu.

Ajo ka postuar të voglin nën mbishkrimin:

“Mirë se erdhe engjull i bukur”.

Raportet me Rronin, djalin e parë të Shkumbinit nga martesa me Vlora Dumoshin janë një shembull për të gjithë dhe ky rast s’kishte si të ishte ndryshe. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm