Mimoza dhe Seldi në udhëtimin e dashurisë (FOTO)

By

Për ata të dy nisi diçka e re. Mimoza Shkodra dhe i dashuri i saj i ri, këngëtari Seldi Qalliu, sapo e bënë publike se janë në një lidhje.

Prive e para publikoi fotografi dhe raportoi se mes dyshes po zihet diçka, dhe që nga ai moment ka kaluar pak kohë.

Tani i kemi ata të dy në Alpet zvicerane, duke shijuar dashurinë bashkë në këto vende të bukura.

Ata publikuan imazhe bashkë, duke e konfirmuar kështu këtë lidhje të re. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm