Miloti i Etnon vjen me këngën e re (VIDEO)

By

Milot Hasangjekaj, themelues i grupit Etnon së bashku me Genc Prelvuakaj, ka sjellë për herë të parë një këngë i vetëm, pa Gencin në vargjet e projektit të ri.

Kënga “A duhem” është projekti i tij më i ri muzikor në bashkëpunim me dy artistë të tjerë Arday dhe Fajt.

“A duhem” është produksion i “Black Fish” me tekst të të tre këngëtarëve bashkë.

Kënga e re e sjellë Milotin jo larg zhanrit e mënyrës se si jemi mësuar ta shohim deri më tash e që në ditën e parë të lansimit, kënga ka arritur të ecë shumë mirë me klikime në Youtube.

Artikuj të ngjashëm