Miley Cyrus nis lidhje të re dashurie (FOTO)

By

Miley Cyrus vulosi thashethemet se ajo është në lidhje me muzikantin Maxx Morando me një puthje të zjarrtë.

Dyshja u panë duke dalë të enjten teksa qëndronin në një trotuar në West Hollywood në fotot e siguruara nga E! News.

Këngëtarja mund të shihej duke mbajtur duart rreth Morandos teksa ata putheshin me pasion.

Cyrus, 29 vjeç dhe bateristi i Liily, 23 vjeç, ndezën për herë të parë thashethemet për romancë në nëntor 2021, kur u panë në shfaqjen e pistës së Gucci’s Love Parade. Ai gjithashtu mori pjesë në “Miley’s New Year’s Eve Party” në Miami, të cilën ajo e organizoi bashkë me Pete Davidson në NBC, në shenjë mbështetjeje.

Artikuj të ngjashëm