Miku i familjes: Mario Dedivanoviç uron vajzën e Kim Kardashian për ditëlindje

By

Ai është miku më i mirë i familjes Kardashian. Grimeri shqiptar me famë botërore, ka pothuajse një dekadë që ka qenë make up artisti i familjes së famshme Kardashian.

Image result for north west and mario dedivanovic

Dhe sigurisht ai ka qenë aty kur është lindur e e ka parë tek rritet vogëlushen North West, e cila sot feston ditëlindjen e pestë.

Mario ka publikuar në profilin e tij në Instagram një fotografi të vogëlushes së Kim Kardashian e reperit të famshëm Kanye West, dhe e ka uruar për ditëlindje.

“Urime ditëlindjen për princeshën e lezetshme”,  ka shkruar artisti në Instagramin e tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm