Mihrije Braha ka nevojë për ndihmën e publikut (FOTO)

By

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Mihrije Braha, ka nevojë për ndihmën tuaj.

Ajo hyri në Instagram për të postuar një fotografi që tregon dy anët e saj – si bjondinë që është tash e disa vite dhe brune që ishte shumë vjet më parë.

“Brune apo bjonde?”, ka shkruar Mihrija nën foto.

Shumë prej ndjekësve i thanë se më mirë duket bjonde por kishte edhe nga ata që i thanë brune.

Mbetet të shohim se çfarë do të vendosë këngëtarja./Prive.al

View this post on Instagram

Brune apo bjonde?…M B

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on

Artikuj të ngjashëm