Mihrije Braha dhe Naim Abazi në NIN: Dashuria në kohën e koronavirusit

By

Vetë izolimi ka qenë një sfidë edhe për shumë çifte.

Pikërisht kjo temë u diskutua në N’drrimin e Natës me Alaudin Hamitin.

Të ftuar Mihrije Braha dhe Naim Abazi diskutuan se si vetë izolimi ndikon në dinamikën e një çifti dhe a mund të shkaktojë krizë.

Krahas tyre e ftuar ishte edhe psikologia e çifteve, Lirije Lokaj.

Ndiqni të plotë emisionin në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm