Mezi po pret të martohet, ja sa ditë e ndajnë Afërdita Dreshajn nga altari

By

Afërdita Dreshaj, mezi po pret që të bëhet nuse.

Këngëtarja shqiptare që këtë fundjavë ishte në Las Vegas për festën e beqarisë, ka nisur numërimin prapthi për ditën e dasmës së saj.

Dreshaj që do martohet me sportistin romun Jakub Kindl, mori propozimin nga hokeisti në fund të vitit të kaluar, e dasma siç ishte paralajmëruar do bëhet në qershor.

Ajo ka publikuar në Instagram një fotografi nga një darkë romantike me të fejuarin dhe shkruan: “Vetëm edhe 24 ditë deri në përjetësi”, duke qenë e bindur se dashuria e tyre do zgjasë përgjithmonë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm